čtvrtek 31. července 2008

Gmail umí selektivně vypnout spamfiltr

Nová užitečná akce přibyla ve filtrech Gmailu: Nikdy neposílat do složky Spam (v anglické verzi: Never send it to Spam). Lze tak pomocí různých kritérií definovat zprávy, které nesmějí automaticky spadnout do spamu. Tuto akci můžete přidat i k již existujícím filtrům.

4 komentáře:

 1. To je fajn, ale já už dlouho hledám něco jiného. Lze nějakým filtrem zajistit, aby se zpráva po přečtení okamžitě a automaticky přesunula do archívu?

  OdpovědětVymazat
 2. To bych taky rád věděl. :-) A taky jestli bych rád jednopísmenou klávesovou zkratku, která přesune do archívu a otevře další mail. Nebo to nějak už jde?

  OdpovědětVymazat
 3. Pokud vím, filtr nejde navázat na akci přečtení zprávy, takže automaticky přesunout přečtenou zprávu do archivu nejde. Nicméně klávesová zkratka pro přesun aktuální konverzace (zprávy) do archivu a otevření další konverzace existuje -- hranatá závorka ].

  Další klávesové zkratky jsem popsal zde: http://vsemiosmi.blogspot.com/2008/02/gmail-klavesove-zkratky.html

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud to ještě není passé.
  e zprávu archivuje
  [ archivuje a previne na dalsi
  ] archivuje a previne na předchozí (nebo naopak)

  Google seznam zkratek netají.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za váš čas věnovaný článku a za váš komentář. Všechny věcné připomínky, doplnění či otázky k danému článku rád zveřejním. Osobní vzkazy autorovi nebo jiné příspěvky bez informační hodnoty pro ostatní čtenáře budou z komentářů odstraněny, uvítám je však na adrese marek@sovavsiti.cz.